ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧІ КОШІ ДЛЯ ПАРАБОЛІЧНИХ СИСТЕМ ТИПУ ШИЛОВА

Автор(и)

  • Галина Унгурян Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича https://orcid.org/0000-0002-8687-4504

DOI:

https://doi.org/10.30888/2663-5712.2024-25-00-007

Ключові слова:

задача Коші, обмежена гладкість, змінні коефіцієнти, фундаментальний розв’язок.

Анотація

В роботі розглядається новий клас параболічних систем рівнянь із частинними похідними й змінними молодшими коефіцієнтами скінченної гладкості, що містить клас і клас Петровського систем першого порядку за часовою змінною із незалежними від просторово

Metrics

PDF views
10
Jul 2024Jan 2025Jul 2025Jan 20265.0

Посилання

Літовченко В. А. Коректна розв'язність задачі Коші для параболічних псевдодиференціальних систем у просторах нескінченно диференційовних функцій // Автореферат дис. д-ра фіз. – мат. наук.: 01.01.02. – Київ, 2009. – 32 с.

Фундаментальна матриця розв'язків задачі Коші для одного класу параболічних систем типу Шилова із змінними коефіцієнтами / В. А. Літовченко, І. М. Довжицька // Український математичний вісник. – 2010. – Т. 7, №4. – С. 516–552.

Довжицька І.М. Задача Коші для параболічних систем типу Шилова із змінними коефіцієнтами та невід'ємним родом // Дис. канд. фіз.–мат. наук.: 01.01.02. – Чернівці, 2014. – 138 с.

Some properties of Green’s functions of Shilov-type parabolic systems. Litovchenko,V., Unguryan, G. Miskolc Mathematical Notes, 2019, 20(1), pp.365-379

DOI: https://real.mtak.hu/94942/1/2089.pdf

Опубліковано

2024-05-30

Як цитувати

Унгурян, Г. (2024). ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧІ КОШІ ДЛЯ ПАРАБОЛІЧНИХ СИСТЕМ ТИПУ ШИЛОВА. SWorldJournal, 3(25-03), 8–13. https://doi.org/10.30888/2663-5712.2024-25-00-007

Номер

Розділ

Статті